Showing 1–12 of 43 resultsSorted by popularity
Pre Lay Mash (Chikun Feed)
Rated 0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Layer mash |
| Suitable For | Layers (19-45 weeks) |
| Packaging | 25kg bags |
| Up to Date | UTD |
New Hope (Grower Mash – 322 | Grower Pellets – 322T | 25kg Bag)
Rated 0 out of 5
₦15,786.00 – ₦16,626.00Price range: ₦15,786.00 through ₦16,626.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Poultry birds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh |
| Payment Term | Full Payment |
| Packaging | 25kg bag |
| Suitable For | Layer birds from 9 to 15 weeks |
| Feed Line | Grower Mash – 322, Grower Pellets – 322T |
| Up to Date | UTD |
Load more products
Loading...
15kg and 25kg Bags










