Wheat Offal | Wheat Bran- 50kg
Price range: ₦425,500.00 through ₦2,127,500.00| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Up to Date | UTD |
| Size | 2.5 tonnes (50 bags), 5 tonnes (100 bags), One tonne (20 bags) |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SK PSD (Denmark Fish Meal | 50kg)
₦195,000.00| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | Fish feed |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Safe |
| Payment Term | Full Payment |
Bonne Etoile (Senegal Fish Meal | 50kg)
₦135,000.00| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | Fish feed |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Safe |
| Payment Term | Full Payment |
Koudijs Pig Concentrate (5% | 50kg Feed | Terratiga Brand)
₦130,800.00| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | Pig concentrate |
| Up to Date | UTD |
Terratiga Layer Starter Feed | 50Kg
Original price was: ₦120,750.00.₦120,749.00Current price is: ₦120,749.00.| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | Layer Starter Feed |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh, Moisture free |
| Up to Date | UTD |
Hendrix Broiler Concentrate Starter (For Broilers | 50kg)
₦106,312.50| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Concentrate Type | Broiler Concentrate Starter |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Purely organic, Maggot and Sand-Free, Nutritional content intact |
| Size | 50kg |
| Item Type | Feed concentrates |
| Packaging | 50kg bag |
| Suitable For | Inclusion in broiler feed (formulation) |
Hendrix Breeder Concentrate (5% | 50kg)
₦101,062.50| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Concentrate Type | Broiler Concentrate Finisher |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Purely organic, Maggot and Sand-Free, Nutritional content intact |
| Size | 50kg |
NPK 20:10:10 | Golden Fertilizer |50kg | Grade A
₦65,000.00| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | Agricultural fertilizer |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | safe to use |
| Item Type | Fertilizers |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
50kg bags










