Showing 1–12 of 21 resultsSorted by latest
Agrited Broiler Promo – Buy 10 Cartons & Get 1 Broiler Booster + 1 Anti-Stress FREE
Rated 0 out of 5
₦46,500.00 – ₦93,000.00Price range: ₦46,500.00 through ₦93,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Afrimash broiler promo -Buy 5 Cartons of Afrimash Broiler – Get 1 Sachet of Anti-Cocci (Limited Time Offer)
Rated 0 out of 5
₦90,000.00
| Species | Poultry (Broilers) |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
Supreme Broilers (Abor Acre Plus)
Rated 0 out of 5
₦60,000.00
4.43 out of 5
| Weight | 1500 g |
|---|---|
| Presentation | Carton of 50 chicks |
| Class | Day-old broilers |
| Estimated delivery (working days) | 5-10 working days |
| Payment Term | Full Payment |
| Country of Origin | Nigeria |
Globus Broilers (Abor Acre Plus)
Rated 0 out of 5
₦57,000.00
4.43 out of 5
| Weight | 1500 g |
|---|---|
| Presentation | Carton of 50 chicks |
| Class | Day-old broilers |
| Estimated delivery (working days) | 5-10 working days |
| Payment Term | Full Payment |
| Country of Origin | Nigeria |
Crown Broilers (Abor Acre Plus)
Rated 0 out of 5
₦58,000.00
4.43 out of 5
| Weight | 1500 g |
|---|---|
| Presentation | Carton of 50 chicks |
| Class | Day-old broilers |
| Estimated delivery (working days) | 5-10 working days |
| Payment Term | Full Payment |
| Country of Origin | Nigeria |
Dahmas Broilers (Abor Acre Plus)
Rated 0 out of 5
₦88,000.00
4.43 out of 5
| Item Condition | Live |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
| Up to Date | UTD |
Afrimash Broiler | Commercial Day-Old Arbor Acres Day-Old Broiler Chicks
Rated 0 out of 5
₦59,000.00
4.33 out of 5
| Species | Poultry (Broilers) |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
Nera Black Hens – High-Performing Dual-Purpose Black Pullets
Rated 0 out of 5
₦125,000.00
4.33 out of 5
Valentine Broilers Commercial Day Old Chicks (Ross 308)
Rated 0 out of 5
₦61,000.00
4.43 out of 5
| Species | Poultry (Broilers) |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
| Size | Half Carton, One Carton |
Fidan Day-Old Pullets | Full Carton
Rated 0 out of 5
₦158,000.00
4.43 out of 5
| Weight | 1500 g |
|---|---|
| Species | Poultry |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
AMO Broiler Chicks | Day-Old Birds
Rated 2.33 out of 5
₦25,000.00 – ₦50,000.00Price range: ₦25,000.00 through ₦50,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.33 out of 5
| Class | Day Old Noiler Chicks |
|---|---|
| Presentation | Carton of 50 chicks |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
| Size | Half Carton, One Carton |
Agrited Broilers (Ross 308)
Rated 4.67 out of 5
₦30,500.00 – ₦61,000.00Price range: ₦30,500.00 through ₦61,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.33 out of 5
Load more products
Loading...










