Finisher Pig Feeds (TopFeed Brand | 25kg)
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Finishers feed |
| Packaging | 25kg bags |
| Suitable For | Finishers, Pigs |
| Up to Date | UTD |
New Hope Broiler Finisher Feed (Pelleted Feed | Professional Line – 512 | Commercial Line – 512T) – 25kg
Price range: ₦21,015.00 through ₦23,535.00| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Feed Line | Professional (512), Commercial (512T) |
| Class | Finishers feed |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Finisher Pig Feed (25kg | 50kg | Terratiga)
Price range: ₦24,950.00 through ₦47,950.00| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | Finishers feed |
| Up to Date | UTD |
| Size | 25kg, 50kg |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page










