Legume Force Herbicide | Post-emergence | 1 Litre | 500mls | 250 mls
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Class | Herbicide |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | safe to use |
| Payment Term | Full Payment |
| Item Type | post-emergence herbicide |
| Presentation | 1 litre, 250ml, 500ml |
| Up to Date | UTD |
Twig Herbicide | Systemic Herbicide
₦2,999.99| Weight | 10 g |
|---|---|
| Item Type | Post emergence herbicide | Selective herbicide |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Class | Herbicide |
| Packaging | 10g sachet |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
Relisate Herbicide (Total Weedicide | 1L)
₦6,000.00| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Class | Herbicide |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Presentation | Liquid |
| Packaging | 1 liter bottle |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |










