Premier Seeds Maize | Oba Super-6 Maize Seeds (Pro-Vitamin A Maize) | Oba 98 (White Maize Seeds) | 2kg
Price range: ₦6,000.00 through ₦7,000.00| Weight | 2000 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Varieties | Oba Super-6 Maize Seeds, Oba 11 (White Maize Seeds), Oba Super 2 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Efia Hot Pepper Seeds (East West Seed Brand) | 5g
₦8,500.00| Weight | 5 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Country of Origin | Thailand |
| Up to Date | UTD |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
| Packaging | 5g Sachets |
Hybrid F1 Cobra 26 | Tomato Seeds| 5g | 50g
Price range: ₦22,000.00 through ₦135,000.00| Weight | 50 g |
|---|---|
| Up to Date | UTD |
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
| Size | 50g, 5g |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Maha F1 Okra Seeds (East West Seed Brand) | 10g
₦9,000.00| Weight | 20 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
| Size | 10g |
Elghali Watermelon F1 Seeds (Syngenta Brand |1000 Seeds)
| Weight | 50 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Features | Large oval-shaped fruits. |
| Packaging | Sachets |
| Up to Date | UTD |
Platinum 701 F1 Tomato Seeds (East West Seed | 5g)
₦23,000.00| Weight | 5 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Packaging | 5g Sachets |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
| Up to Date | UTD |
Padma 108 F1 Tomato Seeds (East West Seed | 5g)
Original price was: ₦22,000.00.₦19,000.00Current price is: ₦19,000.00.| Weight | 5 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
| Size | 10g, 5g |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Clemson Spineless (Premier Seeds Brand | 20g | 100g)
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Packaging | 100g can, 20g sachet |
| Item Condition | Safe, enclosed, fresh |
Kaveri F1 Sweet Bell Pepper | Red | 500 Seeds
₦22,000.00| Weight | 50000000000 g |
|---|---|
| Weight | 5g |
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Up to Date | UTD |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Sugar King F1 Sweet Corn Seeds | 250g
₦32,000.00| Weight | 250 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
| Up to Date | UTD |
Diva F1 Tomato Seeds (East West Seed | 5g)
₦19,000.00| Weight | 5 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Mekong F1 Sweet Pepper Seeds (5g)
₦24,000.00| Weight | 5 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Colour | Green |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Up to Date | UTD |










