“Electric Fogger With A Hanger (Sprinkler System)” has been added to your cart. View cart
Showing all 4 resultsSorted by latest
Jolly Red F1 Beetroot Seeds | 10g
Rated 0 out of 5
₦6,000.00
5 out of 5
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Class | vegetables seeds |
| Colour | Red |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Weight | 100g, 500g |
| Size | 200 seeds |
| Up to Date | UTD |
Plastic Flip-Top Feeders | For Brooder Birds
Rated 0 out of 5
₦2,700.00
4.88 out of 5
| Weight | 700 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | in less than 1 week |
| Up to Date | UTD |
| Colour | Green, Red, Yellow |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Electric Fogger With A Hanger (Sprinkler System)
Rated 0 out of 5
4 out of 5
| Weight | 4000 g |
|---|---|
| Item Type | electric fogger |
| Suitable For | Evaporative cooling of poultry pen houses |
| Features | Evaportative cooling, High quality plastic material, Mist spray |
| Estimated delivery (working days) | 3 to 7 days |
| Capacity | High Capacity Electric Fogger |
| Colour | Red, Black, Blue, Silver, White |
| Item Condition | New |
| Up to Date | UTD |
Brush Cutter – Back pack
Rated 0 out of 5
₦205,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 15000 g |
|---|---|
| Capacity | 2 Stroke, 4 Stroke |
| Class | weeding equipment |
| Colour | Red |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Durable and sturdy |
| Size | 15kg |
| Suitable For | effective weeding |
| Up to Date | UTD |










