- Quantity of product Soko Vegetable Seed | per 50gram can not be less than 10
“Amaranthus Seeds (Green Tete Vegetable)” has been added to your cart. View cart
Showing 1–12 of 13 resultsSorted by latest
Basil Sweet Genovese | 900 seeds
Rated 0 out of 5
5 out of 5
| Weight | 1.3 g |
|---|---|
| Class | Seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh, Moisture free |
| Suitable For | Agricultural plantation |
| Payment Term | Full Payment |
| Packaging | Seed packs |
| Up to Date | UTD |
Golden Hybrid Sweetcorn (1kg)
Rated 0 out of 5
5 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Class | Hybrid seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh, Moisture free |
| Item Type | Hybrid sweetcorn |
| Packaging | 1kg Sachet |
Terratiga Layer Developer Feed | 50Kg
Rated 0 out of 5
| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | Layer developer feed |
| Suitable For | layers |
| Packaging | 50kg bag |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh, Moisture free |
| Up to Date | UTD |
Terratiga Layer Grower Feed | 50Kg
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | Layer Grower Feed |
| Suitable For | layers |
| Packaging | 50kg bag |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh, Moisture free |
| Up to Date | UTD |
Terratiga Layer Starter Feed | 50Kg
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | Layer Starter Feed |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh, Moisture free |
| Up to Date | UTD |
Gorontula Fruits (Pack)
Rated 0 out of 5
₦7,000.00 – ₦18,750.00Price range: ₦7,000.00 through ₦18,750.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.88 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh, Moisture free |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
| Item Type | Maxi Pack (100 Pcs), Midi Pack ( 50 Pcs), Mini Pack (15 Pcs) |
Soko Vegetable Seed | per 50gram
Rated 0 out of 5
₦1,500.00
0 out of 5
| Weight | 50 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh, Moisture free |
| Class | Seeds |
| Item Type | vegetable seed |
| Packaging | Per milk cup |
| Up to Date | UTD |
Jute Vegetable Seeds (Ewedu) | Per 50gram
Rated 0 out of 5
₦1,700.00
0 out of 5
| Weight | 50 g |
|---|---|
| Class | Seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh, Moisture free |
| Item Type | vegetable seed |
| Packaging | Per milk cup |
| Up to Date | UTD |
Amaranthus Seeds (Green Tete Vegetable)
Rated 0 out of 5
₦2,000.00
0 out of 5
| Weight | 50 g |
|---|---|
| Class | Seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh, Moisture free |
| Up to Date | UTD |
Hybrid Feeds Finisher – 25kg Bag
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Item Type | Broiler finisher feed |
| Class | Broiler Finisher Mash, Broiler Finisher Pellets |
| Suitable For | Broiler Finishers |
| Packaging | 25kg bags |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Features | broiler finisher (pelleted) |
| Item Condition | Fresh, Moisture free |
| Size | 25kg |
| Up to Date | UTD |
Chikun Grower Pellet (For Broilers | 25kg Bags)
Rated 0 out of 5
₦21,543.50
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Grower feeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh, Moisture free |
| Packaging | 25kg bag |
| Suitable For | Growing birds (growers) |
| Up to Date | UTD |
Sweet Pepper Nirmada F1 (Yellow Pepper)
Rated 0 out of 5
₦25,000.00
4.88 out of 5
| Weight | 10 g |
|---|---|
| Class | vegetables |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh, Moisture free |
| Size | 10g |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Load more products
Loading...










