- Quantity of product Grape Seedlings can not be less than 20
“Grape Seedlings” has been added to your cart. View cart
Showing all 10 resultsSorted by latest
Tenera Palm Seedlings
Rated 0 out of 5
₦1,000.00
0 out of 5
| Weight | 100000000000000000000000000000 g |
|---|---|
| Class | Seedling |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh |
| Suitable For | Planting |
| Item Type | oil palm seedlings | Tenera |
| Up to Date | UTD |
Soya Beans Seeds for Planting (1kg Packs and 50kg bags)
Rated 0 out of 5
₦3,500.00 – ₦150,000.00Price range: ₦3,500.00 through ₦150,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 2000 g |
|---|---|
| Colour | Yellow |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Packaging | 1kg, 50kg bag |
| Up to Date | UTD |
| Class | Seeds |
| Item Condition | Fresh |
| Item Type | soya beans seeds |
Ordered:686
Items available:214
Lemon Seedlings | Lisbon
Rated 0 out of 5
₦5,200.00
0 out of 5
| Weight | 300 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh |
| Item Type | lisbon lemon seedling |
| Suitable For | lemon production |
| Up to Date | UTD |
Mango Seedling (Tommy Atkins)
Rated 0 out of 5
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Item Type | edward mango seedlings, julie mango seedlings, kent mango seedlings, ogbomosho mango seedlings, palmer mango seedlings, tommy atkins mango seedlings |
| Class | Plant seedling |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh |
| Suitable For | Mango production |
Grape Seedlings
Rated 0 out of 5
₦5,000.00
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Item Type | shaddock grape seedling, sweet grape seedling |
| Class | Plant seedling |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh |
| Suitable For | grape production |
New Hope Broiler Super Starter Feed (Crumbled Feed | Professional Line | Commercial Line) – 25kg
Rated 0 out of 5
₦21,592.50 – ₦23,850.00Price range: ₦21,592.50 through ₦23,850.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Poultry feed |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Packaging | 25kg bags |
| Suitable For | Chick feed |
| Item Condition | Fresh |
| Feed Line | Professional (510), Commercial (510T) |
New Hope Layer Concentrate (Brand 3124 | 25kg)
Rated 0 out of 5
₦19,119.75
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh |
| Suitable For | Formulation of layer feed |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
New Hope Layer Ration (Commercial | Mash | Pellet | 25kg Bags)
Rated 0 out of 5
₦16,185.00 – ₦16,909.50Price range: ₦16,185.00 through ₦16,909.50
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Layer feed |
| Presentation | Mash 324H, Pellet 324T |
| Suitable For | Layers (17-33 weeks) |
| Packaging | 25kg bags |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh |
New Hope (Grower Mash – 322 | Grower Pellets – 322T | 25kg Bag)
Rated 0 out of 5
₦15,786.00 – ₦16,626.00Price range: ₦15,786.00 through ₦16,626.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Poultry birds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh |
| Payment Term | Full Payment |
| Packaging | 25kg bag |
| Suitable For | Layer birds from 9 to 15 weeks |
| Feed Line | Grower Mash – 322, Grower Pellets – 322T |
| Up to Date | UTD |
PawPaw Seedlings | 1.5kg
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 1500 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh |
| Item Type | Seedling |
| Suitable For | Planting |
| Up to Date | UTD |










