Showing 13–24 of 97 resultsSorted by price: low to high
Piglet Creep Feed (TopFeed Brand | 25kg)
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Creep feed |
| Packaging | 25kg bags |
| Suitable For | Piglets |
Starter Pig Feeds (TopFeed Brand | 25kg)
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | pig starter feed |
| Suitable For | Piglets, Pigs |
| Packaging | 25kg bags |
| Up to Date | UTD |
Grower Pig Feeds (TopFeed Brand | 25kg)
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Grower feeds |
| Suitable For | Growers/ fatteners 25kg to 45kg, Growing pigs |
| Packaging | 25kg bags |
| Up to Date | UTD |
Finisher Pig Feeds (TopFeed Brand | 25kg)
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Finishers feed |
| Packaging | 25kg bags |
| Suitable For | Finishers, Pigs |
| Up to Date | UTD |
Ultima Starter Pellet for Broilers (Olam) 25kg Bag
Rated 0 out of 5
5 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Broiler starter mash |
| Suitable For | 3-4 weeks, Poultry chicks |
| Packaging | 25kg bags |
| Up to Date | UTD |
DD Force (Insecticide | 250ml | 40pcs per Carton)
Rated 0 out of 5
5 out of 5
| Weight | 250 g |
|---|---|
| Class | Broad spectrum contact insecticide |
| Packaging | 250ml bottles |
| Features | 40 pieces per carton |
Portable Disinfectant Fogger Machine (Clean Air Spray | KS900W | KS400W)
Rated 5.00 out of 5
4.78 out of 5
| Weight | 7500 g |
|---|---|
| Class | fogger machine |
| Item Condition | Imported, New, portable and safe |
| Features | Heat up time is 3 to 4 minutes, spray distance is 4 to 6 meters, fog oil capacity is 0.8 to 1 liters, mist output is 1000 to 2000cfm. |
| Suitable For | effective control infection and diseases on farms, workplaces, and households. |
Fisprotek Disinfectant | 1L | 4L | 25L
Rated 0 out of 5
4 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | safe to use |
| Size | 1L, 25L, 4L |
| Item Type | disinfectant |
| Suitable For | animal shelter( poultry pen), hatchery facilities, farm animal equipment, farm building |
Amo Chick Feed (Super Crumbles | Mash) – 25kg Bag
Rated 0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Chick feed |
| Suitable For | Poultry chicks |
| Packaging | 25kg bags |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
Amo Grower Feed (Mash | Pellet) – 25kg Bag
Rated 0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Item Type | Grower feed |
| Suitable For | Growing birds |
| Packaging | 25kg bags |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
Amo Broiler Starter Feed (Mash | Crumble) – 25kg Bags
Rated 0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Poultry feed |
| Packaging | 25kg bag |
| Suitable For | Broiler chicks |
| Payment Term | Full Payment |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
Amo Broiler Finisher Feed (Mash | Pellet ) – 25kg
Rated 0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Poultry feed |
| Payment Term | Full Payment |
| Suitable For | Broiler Finishers |
| Packaging | 25kg bags |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
Load more products
Loading...










