Showing 13–21 of 21 resultsSorted by latest
NPK 20:10:10 | Golden Fertilizer |50kg | Grade A
Rated 0 out of 5
₦65,000.00
5 out of 5
| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | Agricultural fertilizer |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | safe to use |
| Item Type | Fertilizers |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
Terratiga Layer Developer Feed | 50Kg
Rated 0 out of 5
| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | Layer developer feed |
| Suitable For | layers |
| Packaging | 50kg bag |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh, Moisture free |
| Up to Date | UTD |
Terratiga Layer Grower Feed | 50Kg
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | Layer Grower Feed |
| Suitable For | layers |
| Packaging | 50kg bag |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh, Moisture free |
| Up to Date | UTD |
Terratiga Layer Starter Feed | 50Kg
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | Layer Starter Feed |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh, Moisture free |
| Up to Date | UTD |
Top Feed | Chick Mash | 25kg Bag
Rated 0 out of 5
₦21,780.00
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Chick feed |
| Suitable For | Poultry chicks |
| Packaging | 25kg bags |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
| Up to Date | UTD |
Gestating Sow Feed (25kg | 50kg | Terratiga Brand)
Rated 0 out of 5
₦21,950.00 – ₦40,950.00Price range: ₦21,950.00 through ₦40,950.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | Gestating Sow feed |
| Up to Date | UTD |
| Size | 25kg, 50kg |
Starter Pig Feed (25kg | 50kg | Terratiga Brand)
Rated 0 out of 5
₦28,950.00 – ₦54,955.00Price range: ₦28,950.00 through ₦54,955.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | pig starter feed |
| Up to Date | UTD |
| Size | 25kg, 50kg |
Finisher Pig Feed (25kg | 50kg | Terratiga)
Rated 0 out of 5
₦24,950.00 – ₦47,950.00Price range: ₦24,950.00 through ₦47,950.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | Finishers feed |
| Up to Date | UTD |
| Size | 25kg, 50kg |
Koudijs Pig Concentrate (5% | 50kg Feed | Terratiga Brand)
Rated 0 out of 5
₦130,800.00
0 out of 5
| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | Pig concentrate |
| Up to Date | UTD |










