Showing 25–36 of 43 resultsSorted by latest
Topfeed for Layers (Mash | Crumbles) – 25kg Bag
Rated 0 out of 5
₦18,569.99 – ₦20,009.99Price range: ₦18,569.99 through ₦20,009.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Layer feed |
| Presentation | Layer Crumbles, Layer Mash |
| Suitable For | Layers (17-33 weeks) |
| Packaging | 25kg bags |
| Country of Origin | Nigeria |
| Up to Date | UTD |
TopFeeds Starter Feed (Broilers Mash | Crumbles) – 25kg Bag
Rated 0 out of 5
₦23,654.75 – ₦24,650.50Price range: ₦23,654.75 through ₦24,650.50
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Broiler Starter |
| Suitable For | Broilers, Poultry chicks |
| Presentation | Broiler starter crumbles, Broiler starter mash |
| Packaging | 25kg bags |
| Estimated delivery (working days) | 3 to 7 days |
TopFeed Broiler Finisher Feed (Mash | Pellets) – 25kg Bag
Rated 0 out of 5
₦21,408.40 – ₦22,740.00Price range: ₦21,408.40 through ₦22,740.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Item Type | Broiler finisher feed |
| Class | Broiler Finisher Mash, Broiler Finisher Pellets |
| Suitable For | Broiler Finishers |
| Packaging | 25kg bags |
Layer Concentrate (TopFeeds Brand | Grower | Layer) – 25kg Bag
Rated 0 out of 5
₦18,871.99 – ₦20,039.99Price range: ₦18,871.99 through ₦20,039.99
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Feed Concentrate | Layer Concentrate, Grower concentrate Topfeed |
| Concentrate Type | 40% Layer-Concentrate, 30% Layer-Concentrate, 40% Grower-Concentrate |
| Packaging | 25kg bags |
| Minimum Order | 100 bags |
| Country of Origin | Nigeria |
| Up to Date | UTD |
Chick Mash (Hybrid Brand) – 25kg Bag
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Chick Mash |
| Suitable For | Poultry chicks |
| Packaging | 25kg bags |
| Up to Date | UTD |
Super Starter for Broiler Chicks (TopFeeds Brand | Mash | Crumbles) – 25kg Bag
Rated 0 out of 5
₦8,310.00 – ₦8,450.00Price range: ₦8,310.00 through ₦8,450.00
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Chick Mash, Poultry super starter feed |
| Suitable For | Broilers, Poultry chicks |
| Presentation | Superstarter Crumbles, Superstarter Mash |
| Packaging | 25kg bags |
| Estimated delivery (working days) | 3 to 7 days |
Vitamin C (Feed Grade | Pre-Order | 1kg | 25kg)
Rated 0 out of 5
₦9,600.99 – ₦240,000.99Price range: ₦9,600.99 through ₦240,000.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
5 out of 5
Load more products
Loading...










