- Quantity of product NEXEEDS Habanero Fire Ball Pepper Seeds (10g) can not be less than 5
- Quantity of product Grape Seedlings can not be less than 20
“MOP (MURIATE OF POTASH)” has been added to your cart. View cart
Showing 37–48 of 201 resultsSorted by price: high to low
Valentine Broilers Commercial Day Old Chicks (Ross 308)
Rated 0 out of 5
₦50,000.00
4.43 out of 5
| Species | Poultry (Broilers) |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
| Size | Half Carton, One Carton |
Manual Granular Fertilizer Applicator – Shovel
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Class | Fertilizer Applicator |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
Commercial SAYED Broilers (Day-Old Chicks)
Rated 5.00 out of 5
₦48,000.00
4.33 out of 5
| Species | Poultry (Broilers) |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
| Up to Date | UTD |
Afrimash broiler promo -Buy 5 Cartons of Afrimash Broiler – Get 1 Sachet of Anti-Cocci (Limited Time Offer)
Rated 0 out of 5
₦45,000.00
| Species | Poultry (Broilers) |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
Afrimash Broiler | Commercial Day-Old Arbor Acres Day-Old Broiler Chicks
Rated 5.00 out of 5
₦45,000.00
4.33 out of 5
| Species | Poultry (Broilers) |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
Hybrid Bitter Kola Seedlings
Rated 0 out of 5
₦3,500.00 – ₦45,000.00Price range: ₦3,500.00 through ₦45,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 100000000000000000000 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Item Type | Improved Variety, Improved-Grafted Variety, Local Variety |
| Features | Comes in different diameters and lengths |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
Supreme Broilers (Abor Acre Plus)
Rated 0 out of 5
₦44,000.00
4.43 out of 5
| Weight | 1500 g |
|---|---|
| Presentation | Carton of 50 chicks |
| Class | Day-old broilers |
| Estimated delivery (working days) | 5-10 working days |
| Payment Term | Full Payment |
| Country of Origin | Nigeria |
Commercial Day-Old NASTECH Broilers (Arbor Acres Plus)
Rated 0 out of 5
₦44,000.00
4.43 out of 5
| Species | Poultry (Broilers) |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Globus Broilers (Abor Acre Plus)
Rated 0 out of 5
₦43,000.00
4.43 out of 5
| Weight | 1500 g |
|---|---|
| Presentation | Carton of 50 chicks |
| Class | Day-old broilers |
| Estimated delivery (working days) | 5-10 working days |
| Payment Term | Full Payment |
| Country of Origin | Nigeria |
Crown Broilers (Abor Acre Plus)
Rated 0 out of 5
₦43,000.00
4.43 out of 5
| Weight | 1500 g |
|---|---|
| Presentation | Carton of 50 chicks |
| Class | Day-old broilers |
| Estimated delivery (working days) | 5-10 working days |
| Payment Term | Full Payment |
| Country of Origin | Nigeria |
Ajila Broilers (Abor Acre Plus)
Rated 0 out of 5
₦43,000.00
4.43 out of 5
| Weight | 1500 g |
|---|---|
| Presentation | Carton of 50 chicks |
| Class | Day-old broilers |
| Estimated delivery (working days) | 5-10 working days |
| Payment Term | Full Payment |
| Country of Origin | Nigeria |
Load more products
Loading...










