“Divermectin (DSL Brand | 1 Liter)” has been added to your cart. View cart
Showing 61–72 of 201 resultsSorted by price: high to low
Clip Nipple – (Pack of 100 Pieces)
Rated 0 out of 5
4.88 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Item Condition | New |
| Payment Term | Full Payment |
| Recommended PVC Pipe Size | 3/4 inch pipe |
| Estimated delivery (working days) | in 1 to 3 Days |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Chicken Egg Transfer Box (ARI Brand | 240 Eggs Capacity)
Rated 0 out of 5
4.6 out of 5
| Weight | 2000 g |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
| Capacity | About 180 eggs |
| Suitable For | Temporary storage and transportation of eggs |
| Up to Date | UTD |
Grafted Hybrid Wambugu Apple Seedling
Rated 0 out of 5
₦25,000.00
0 out of 5
| Weight | 200000000 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Up to Date | UTD |
Brown Salt Licks (Salt Blocks | 5kg)
Rated 4.00 out of 5
₦24,000.00
4.67 out of 5
| Weight | 10000 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | safe to use |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
New Hope Broiler Finisher Feed (Pelleted Feed | Professional Line – 512 | Commercial Line – 512T) – 25kg
Rated 0 out of 5
₦21,015.00 – ₦23,535.00Price range: ₦21,015.00 through ₦23,535.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Feed Line | Professional (512), Commercial (512T) |
| Class | Finishers feed |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
Livestock Tag Applicator.
Rated 0 out of 5
₦18,500.00 – ₦23,000.00Price range: ₦18,500.00 through ₦23,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.88 out of 5
| Weight | 1500 g |
|---|---|
| Item Condition | New |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Size | Giant, Medium |
| Up to Date | UTD |
Ordered:0
Items available:955
Electric Hand Debeaker (220V/150W)
Rated 0 out of 5
4.88 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Country of Origin | China |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Payment Term | Full Payment |
| Class | Poultry equipment |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Menthoxine | 1000mL
Rated 0 out of 5
₦21,500.00
5 out of 5
| Class | Antibiotics |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Features | Broad spectrum antibiotics |
| Payment Term | Full Payment |
| Suitable For | Poultry |
| Up to Date | UTD |
Farm Overall Fabric | Protective Body Wear
Rated 0 out of 5
₦21,000.00
| Weight | 800 g |
|---|---|
| Class | protective wears |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Suitable For | user protection |
| Item Condition | New |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
Divermectin (DSL Brand | 1 Liter)
Rated 0 out of 5
₦20,999.99
0 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Class | Injectable dewormer |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Payment Term | Full Payment |
| Size | 100ml, 1L |
| Up to Date | UTD |
New Hope Pre-Layer Mash (Brand 323 | 25kg)
Rated 0 out of 5
₦17,172.00
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Pre-lay Mash |
| Suitable For | Point of cage birds, Prelay hens |
| Packaging | 25kg bags |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
Indian Type Bell Drinker (For Poultry | Automatic)
Rated 0 out of 5
₦20,500.00
4.88 out of 5
| Weight | 500 g |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
| Country of Origin | India |
| Class | Poultry equipment |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Load more products
Loading...










