Search products
Price filter
Sort by
Filter by Brand
Filter by Power
Agricultural Equipment Offers
Paper Egg Crates (White | Brown | Bundle of 100 pieces)
Rated 0 out of 5
₦15,500.00
| Weight | 9000 g |
|---|---|
| Class | Paper Egg Crates |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Maximum Order | 5 Bundles (500 Crates) |
| Up to Date | UTD |
| Item Type | Brown, White |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.88 out of 5
PLASTIC CRATE FOR CHICKEN TRANSPORTATION
Rated 0 out of 5
| Up to Date | UTD |
|---|
0 out of 5
Electric Lighting Brooder with Thermostat
Rated 0 out of 5
₦98,050.00
| Weight | 3000 g |
|---|---|
| Item Type | Electric Brooder |
| Item Condition | Durable and sturdy, New |
| Suitable For | Providing artificial heat source/brooding for growing chicks |
| Up to Date | UTD |
4 out of 5
OFFER: Gas Brooder with Infrared Functions (1000 Capacity) + 1 FREE HTC thermometer
Rated 0 out of 5
| Weight | 5000000000 g |
|---|
OFFER: Automatic Poultry Beak Trimming Machine with Counter (Debeaker) + 5 FREE Nipple Drinker with Cup
Rated 0 out of 5
| Weight | 15000 g |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 22 × 21 cm |
| Up to Date | UTD |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Motorized Knapsack Sprayer |15L | 25L
Rated 0 out of 5
| Weight | 11000 g |
|---|---|
| Up to Date | UTD |
| Capacity | 15 litres, 20 litres, 25 litres |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Load more products
Loading...










