Search products
Price filter
Sort by
Bell Drinkers
Automatic Bell Drinker Hose – 50 m Long
Rated 0 out of 5
| Weight | 5000000000 g |
|---|
Poultry Line Adjuster
Rated 0 out of 5
AUTOMATIC BELL-SHAPED DRINKER
Rated 0 out of 5
| Weight | 6000 g |
|---|---|
| Up to Date | UTD |
0 out of 5
Indian Type Bell Drinker (For Poultry | Automatic)
Rated 0 out of 5
₦20,500.00
| Weight | 500 g |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
| Country of Origin | India |
| Class | Poultry equipment |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
4.88 out of 5
Local Plastic Water Tank For Poultry Pen/Battery Cage (25 Litres)
Rated 0 out of 5
₦16,500.00
| Weight | 1400 g |
|---|---|
| Up to Date | UTD |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
4.56 out of 5
Bell Drinker for Poultry Chicks – Chinese Type
Rated 0 out of 5
| Weight | 150000000000 g |
|---|---|
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
| Up to Date | UTD |
4.88 out of 5
Automatic Bell Drinkers For Poultry (With Elongated Bell | Indian Model)
Rated 0 out of 5
₦21,000.00
| Weight | 1500 g |
|---|---|
| Suitable For | Poultry (broilers, layers, breeders etc) |
| Item Condition | New |
| Accessories | Bell, Clip, 20 m Nylon cord, Cord adjuster, Handle hook, Water level adjuster, Mechanism lock collar, Washer and washer support, Down sprout, Flexible tube (3 m per drinker), Hanger rod, Hanger ballast nut, Ballast bottle |
| Optional accessories | Saddle connector, In-line shut off, Reducer, Nipple |
| Outer lip circumference | 42.5 |
4.78 out of 5










