Showing 109–120 of 373 resultsSorted by latest
Search products
Price filter
Sort by
Filter by Brand
Filter by Power
Agricultural Equipment
Locally Made Poultry Feeders – Different Sizes
Rated 0 out of 5
₦1,400.00
| Size | 10 Litres, 2 Litres |
|---|
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Chain Link Mesh (Galvanized Material)
Rated 0 out of 5
| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | Agricultural equipment |
| Country of Origin | India |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
4.67 out of 5
Local Poultry Drinkers | 4L | 5L | 10L
Rated 0 out of 5
₦1,300.00 – ₦3,700.00Price range: ₦1,300.00 through ₦3,700.00
| Weight | 3000 g |
|---|---|
| Size | 10L, 15L, 3L, 4L, 5L, 8L |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Corn Peeler and Thresher Machine – VTM2000
Rated 0 out of 5
| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Up to Date | UTD |
0 out of 5
4-in-1 Soil Survey Instrument – pH Meter
Rated 0 out of 5
| Weight | 3000 g |
|---|---|
| Up to Date | UTD |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
CYK Single Milking Machine (Mobile Type | Silicone Liner | DR05010 Model)
Rated 0 out of 5
| Weight | 47000 g |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 70 × 90 cm |
| Item Condition | Imported, New |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Up to Date | UTD |
0 out of 5
TREADLE FEEDERS FOR POULTRY
Rated 0 out of 5
| Up to Date | UTD |
|---|
0 out of 5
Hammer Mill
Rated 0 out of 5
| Up to Date | UTD |
|---|
0 out of 5
Load more products
Loading...










