Search products
Sort by
Equipment Deals
GALVANIZED FEED TROUGH
Rated 0 out of 5
| Weight | 10000 g |
|---|---|
| Up to Date | UTD |
0 out of 5
Locally Fabricated Battery Cage – (Various Birds Capacity Battery Cage With Imported PVC Feeder)
Rated 0 out of 5
| Weight | 50000000000 g |
|---|---|
| Up to Date | UTD |
| Capacity | 120 birds, 128 birds, 160 birds, 96 birds |
4.56 out of 5
Bag Closing Machine (Electric-Powered)
Rated 0 out of 5
| Weight | 9000 g |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 31 × 56.5 cm |
| Country of Origin | India |
| Estimated delivery (working days) | 5-10 working days |
| guarantee | No guarantee |
| Item Condition | Imported-Durable and sturdy |
| Payment Term | Full Payment |
| Class | Equipment |
| Up to Date | UTD |
0 out of 5
Metal Seed Planter – Chinese Model
Rated 0 out of 5
₦75,000.00
| Weight | 20000 g |
|---|---|
| Item Condition | New, portable and safe |
| Presentation | Packaged in paper boxes |
| Country of Origin | China |
| Estimated delivery (working days) | 3 to 7 days |
| Up to Date | UTD |
4.88 out of 5
Automatic Feed Trolley |3H/P Motor Engine
Rated 0 out of 5
| Weight | 100000 g |
|---|---|
| Battery | 48v |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Durable and sturdy |
| Up to Date | UTD |
4 out of 5
Earth Auger (For Making Holes)
Rated 0 out of 5
₦288,000.00
| Weight | 20000 g |
|---|---|
| Class | Outdoor equipment |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Durable and sturdy |
| Features | Drill bit diameter of 200mm |
| Up to Date | UTD |
5 out of 5
Plastic Mulch Film (Reflective Films | Black)
Rated 0 out of 5
₦168,000.00
| Weight | 30000 g |
|---|---|
| Size | 500m x 1.2m, 600m x 1.2m |
| Payment Term | Full Payment |
| Weight | 30000g |
| Item Condition | Imported-Durable and sturdy |
| Up to Date | UTD |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
5 out of 5
Cattle Weighing Scale (3 tonnes Capacity )
Rated 0 out of 5
₦690,000.00
| Weight | 100000 g |
|---|---|
| Item Condition | Imported, New, portable and safe |
| Estimated delivery (working days) | 4 to 6 weeks |
| Up to Date | UTD |
4.6 out of 5










