Beekeeping
CYK Single Milking Machine (Mobile Type | Silicone Liner | DR05010 Model)
Rated 0 out of 5
| Weight | 47000 g |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 70 × 90 cm |
| Item Condition | Imported, New |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Up to Date | UTD |
0 out of 5
Livestock Ear Tag (For Cattle, Pigs, Rabbit and Goats) – Identification Tool – LRS Brand
Rated 0 out of 5
₦10,000.00 – ₦26,500.00Price range: ₦10,000.00 through ₦26,500.00
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Class | Livestock equipment |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.88 out of 5
BD16 Special Flight stabilizer
Rated 0 out of 5
| Weight | 25 g |
|---|
4.88 out of 5
Darting Syringe – BD5 Dart [5cc-16mm]
Rated 0 out of 5
₦24,500.00
| Weight | 30 g |
|---|---|
| Up to Date | UTD |
4.75 out of 5
TDN 1538 Professional grade dart needles [1.5 x 38mm] | Pack of 10 pieces
Rated 0 out of 5
₦175,000.00
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Up to Date | UTD |
4.75 out of 5
Load more products
Loading...










