Search products
Sort by
Poultry Processing Equipment
OFFER: Gas Brooder with Infrared Functions (1000 Capacity) + 1 FREE HTC thermometer
Rated 0 out of 5
| Weight | 5000000000 g |
|---|
LPG Infrared Gas Heater – (Covers 15m² | Made in China)
Rated 0 out of 5
Basica Digital Incubator
Rated 0 out of 5
0 out of 5
Poultry Line Adjuster
Rated 0 out of 5
Poultry Feeders | 5kg | 6kg | IVK
Rated 0 out of 5
₦1,200.00 – ₦7,500.00Price range: ₦1,200.00 through ₦7,500.00
| Weight | 3000 g |
|---|---|
| Item Condition | New |
| Payment Term | Full Payment |
| Class | Poultry equipment |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Up to Date | UTD |
| Size | 1.5kg, 10kg, 5 kg, 6kg |
| Colour | Black and red, White and red |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Load more products
Loading...










