Search products
Sort by
Livestock Deals
Quality Point-of-Lay Hens (ISA Brown)
Rated 0 out of 5
| Weight | 100000000 g |
|---|---|
| Country of Origin | Nigeria |
| Payment Term | Full Payment |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
| Age | 10 weeks, 12 Weeks, 14 Weeks |
OFFER: Gas Brooder with Infrared Functions (1000 Capacity) + 1 FREE HTC thermometer
Rated 0 out of 5
| Weight | 5000000000 g |
|---|
Debbams Stresskill (Multivitamins | 50g | 100g)
Rated 0 out of 5
₦900.00 – ₦1,550.00Price range: ₦900.00 through ₦1,550.00
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Item Type | Vitamins, minerals and amino-acids for livestock |
| Suitable For | Administration in drinking water |
| Presentation | 100g, 50g |
| Country of Origin | Nigeria |
| Up to Date | UTD |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.88 out of 5
MultiZyme-Digestion Enhancer For Livestock (10kg)
Rated 0 out of 5
₦140,000.00
| Weight | 10000 g |
|---|---|
| Species | Indicated for Poultry, Pigs and Fishes. |
| Presentation | 10kg |
| Country of Origin | Hamburg, Germany |
| Up to Date | UTD |
| Size | 10kg, 25kg |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.96 out of 5
Juvenile Snails (Archachatina marginata | African Giant Snail | 1 Month Old)
Rated 0 out of 5
| Weight | 110 g |
|---|---|
| Item Type | African Breeder Snails |
| Class | Land Snails |
| Country of Origin | Nigeria |
| Size | Jumbo, Regular |
| Up to Date | UTD |
4.88 out of 5
five-CALCIDB.ORAL | Calcium Supplement | 1L
Rated 0 out of 5
₦11,200.00
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Item Condition | Nutritionally adequate |
| Payment Term | Full Payment |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
4.88 out of 5
five-TETRAVIT EGGS | Egg Booster Multivitamin | 100g | PROMO
Rated 0 out of 5
₦4,250.00
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Item Condition | Nutritionally adequate |
| Payment Term | Full Payment |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
4.88 out of 5
Fisodine (500mL | 1 Litre)
Rated 0 out of 5
₦3,200.00 – ₦5,500.00Price range: ₦3,200.00 through ₦5,500.00
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Class | Multivitamins |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.88 out of 5
Glucovita C | 100g
Rated 0 out of 5
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
4.88 out of 5
Gas Brooder with Infrared Functions(1000 | 2000 Chicks Capacity)
Rated 3.00 out of 5
₦107,000.00 – ₦178,000.00Price range: ₦107,000.00 through ₦178,000.00
| Weight | 13000 g |
|---|---|
| Item Condition | Durable and sturdy, New |
| Payment Term | Full Payment |
| Estimated delivery (working days) | in less than 1 week |
| Capacity | 1000 birds, 2000 birds |
| Up to Date | UTD |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.88 out of 5
Quality Point-of-Lay Hens (ISA Brown)
Rated 5.00 out of 5
₦8,200.00 – ₦8,900.00Price range: ₦8,200.00 through ₦8,900.00
| Weight | 100000000 g |
|---|---|
| Country of Origin | Nigeria |
| Payment Term | Full Payment |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
| Age | 10 weeks, 12 Weeks, 14 Weeks |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Load more products
Loading...










