Search products
Sort by
Poultry
Quality Point-of-Lay Hens (ISA Brown)
Rated 0 out of 5
| Weight | 100000000 g |
|---|---|
| Country of Origin | Nigeria |
| Payment Term | Full Payment |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
| Age | 10 weeks, 12 Weeks, 14 Weeks |
4-Week-Old Cockerels – Strong, Fast-Growing Birds for Profitable Meat Production
Rated 0 out of 5
₦6,600.00
| Size | Half Carton, One Carton |
|---|
4-Week-Old Pullets – Healthy, Well-Vaccinated Growers for Profitable Egg Production
Rated 0 out of 5
₦6,600.00
| Size | Half Carton, One Carton |
|---|
Chick Transportation Crate (100-Chick Capacity) – Ventilated Poultry Transport Crate | EU Origin
Rated 0 out of 5
0 out of 5
POULTRY EGG CRATE – LINDAMATIC
Rated 0 out of 5
0 out of 5
Supreme Broilers (Abor Acre Plus)
Rated 0 out of 5
₦90,000.00
| Weight | 1500 g |
|---|---|
| Presentation | Carton of 50 chicks |
| Class | Day-old broilers |
| Estimated delivery (working days) | 5-10 working days |
| Payment Term | Full Payment |
| Country of Origin | Nigeria |
4.43 out of 5
Globus Broilers (Abor Acre Plus)
Rated 0 out of 5
₦88,000.00
| Weight | 1500 g |
|---|---|
| Presentation | Carton of 50 chicks |
| Class | Day-old broilers |
| Estimated delivery (working days) | 5-10 working days |
| Payment Term | Full Payment |
| Country of Origin | Nigeria |
4.43 out of 5
Crown Broilers (Abor Acre Plus)
Rated 0 out of 5
₦88,000.00
| Weight | 1500 g |
|---|---|
| Presentation | Carton of 50 chicks |
| Class | Day-old broilers |
| Estimated delivery (working days) | 5-10 working days |
| Payment Term | Full Payment |
| Country of Origin | Nigeria |
4.43 out of 5
Plastic Drinker – (3L | Made in Italy)
Rated 0 out of 5
Basica Digital Incubator
Rated 0 out of 5
0 out of 5
Load more products
Loading...










