Multivitamins
Vigorlite (Multivitamin and Amino Acid Supplement)
Rated 0 out of 5
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Package | 100g Sachet, 100 Sachets (Carton) |
4 out of 5
Fisbroil Broiler Booster Super Tonic (500mL | 1L | 2L | 4L)
Rated 0 out of 5
₦2,600.00 – ₦10,500.00Price range: ₦2,600.00 through ₦10,500.00
| Weight | 1500 g |
|---|---|
| Class | Immune booster |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.88 out of 5
Atlas Egg Boost Multivitamin (150g Per Sachet)
Rated 0 out of 5
| Weight | 150 g |
|---|---|
| Class | Multivitamins |
| Suitable For | Boosting egg production |
| Packaging | Net weight; 150g |
| Up to Date | UTD |
4.67 out of 5
Ascorbic Acid (Vitamin C) For Livestock -1kg
Rated 0 out of 5
₦5,200.00
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Country of Origin | Embrex BV, Holland |
| Species | Aquatic, swine and poultry |
| Up to Date | UTD |
Fisodine (500mL | 1 Litre)
Rated 0 out of 5
₦3,200.00 – ₦5,500.00Price range: ₦3,200.00 through ₦5,500.00
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Class | Multivitamins |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.88 out of 5
Superliv Herbal Supplement For Poultry (200mL | 1L)
Rated 0 out of 5
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Item Type | Herbal poultry feed supplement |
| Size | 1 litre, 200ml, 500g |
| Minimum Order | 5 |
5 out of 5
GLUCOSE-CEE (Dextrose and Vitamin C) 60g | 100g
Rated 0 out of 5
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Item Type | Dextrose and Vitamin C Supplement |
| Suitable For | Administration in drinking water |
| Species | Poultry |
| Minimum Order | 10 |
| Country of Origin | Nigeria |
| Size | 100g, 60g |
5 out of 5
Ascorbic Acid (Vitamin C) For Livestock -1kg
Rated 0 out of 5
₦5,200.00
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Country of Origin | Embrex BV, Holland |
| Species | Aquatic, swine and poultry |
| Up to Date | UTD |
Ascorbic Acid (Vitamin C) For Livestock -1kg
Rated 0 out of 5
₦5,200.00
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Country of Origin | Embrex BV, Holland |
| Species | Aquatic, swine and poultry |
| Up to Date | UTD |
Ascorbic Acid (Vitamin C) For Livestock -1kg
Rated 0 out of 5
₦5,200.00
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Species | Aquatic, swine and poultry |
| Country of Origin | Embrex BV, Holland |
| Up to Date | UTD |
Vitamin E + Selenium (Oral) – 1 Litre | 5 Litres
Rated 0 out of 5
₦26,000.00
| Weight | 1000 g |
|---|
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
5 out of 5
Nadis Agro-Allied Ventures Broiler Booster with Multivitamins and Calcium
Rated 0 out of 5
₦2,550.00
Load more products
Loading...










