Search products
Price filter
Sort by
Filter by Power
Offers
“Combo Offer: Maize Sheller with GX200 Petrol Engine (1000–1500 kg/hr) + Metal Seed Planter” has been added to your cart. View cart
Agrited Broiler Promo – Buy 10 Cartons & Get 1 Broiler Booster + 1 Anti-Stress FREE
Rated 0 out of 5
₦46,500.00 – ₦93,000.00Price range: ₦46,500.00 through ₦93,000.00
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
|---|---|
| Size | Half Carton, One Carton |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Kuroiler Promo – Buy 5 Cartons of Kuroiler & Get 1 Ground Feeding Tray FREE
Rated 0 out of 5
₦42,000.00
| Presentation | Carton of 50 chicks |
|---|---|
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Afrimash broiler promo -Buy 5 Cartons of Afrimash Broiler – Get 1 Sachet of Anti-Cocci (Limited Time Offer)
Rated 0 out of 5
₦90,000.00
| Species | Poultry (Broilers) |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
Combo Offer: Maize Sheller with GX200 Petrol Engine (1000–1500 kg/hr) + Metal Seed Planter
Rated 0 out of 5
₦450,000.00
4-Week-Old Cockerels – Strong, Fast-Growing Birds for Profitable Meat Production
Rated 0 out of 5
₦6,600.00
| Size | Half Carton, One Carton |
|---|
4-Week-Old Pullets – Healthy, Well-Vaccinated Growers for Profitable Egg Production
Rated 0 out of 5
₦6,600.00
| Size | Half Carton, One Carton |
|---|
Stainless Steel Net Table (3ft × 6ft) – Chicken Draining Table for Poultry Processing
Rated 0 out of 5
| Weight | 500000000 g |
|---|
OFFER: Automatic Poultry Beak Trimming Machine with Counter (Debeaker) + 5 FREE Nipple Drinker with Cup
Rated 0 out of 5
| Weight | 15000 g |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 22 × 21 cm |
| Up to Date | UTD |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Offer: 2pack of Hybrid Supergene Sprouted Seeds (Oil Palm Nuts | Pack of 500)+1pack of nursery bag
Rated 0 out of 5
Special Offer: Buy 500 Supergene (Malaysian Dwarf) Oil Palm Seedlings & Get 2 Padma Tomato Seeds Free!
Rated 0 out of 5
₦1,000,000.00
| Weight | 5000000000 g |
|---|
Load more products
Loading...










