Search products
Sort by
Office Pickup
“five-TETRAVIT EGGS | Egg Booster Multivitamin | 100g | PROMO” has been added to your cart. View cart
Poultry Feeders | Different Sizes
Rated 0 out of 5
₦2,105.00 – ₦8,500.00Price range: ₦2,105.00 through ₦8,500.00
| Weight | 3000 g |
|---|---|
| Item Condition | New |
| Payment Term | Full Payment |
| Class | Poultry equipment |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Up to Date | UTD |
| Size | 1.5kg, 10kg, 5 kg, 6kg, 8kg, 9kg |
| Colour | Black and red, White and red |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.6 out of 5
Embazin-Forte Anticoccidial With Vitamin K (30g)
Rated 0 out of 5
₦2,250.00
| Weight | 30 g |
|---|---|
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
4.88 out of 5
Clip Nipple – (Pack of 100 Pieces)
Rated 0 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Item Condition | New |
| Payment Term | Full Payment |
| Recommended PVC Pipe Size | 3/4 inch pipe |
| Estimated delivery (working days) | in 1 to 3 Days |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
4.88 out of 5
Maxi Growth (Animal Feed Supplement | 150g)
Rated 0 out of 5
₦2,050.00
| Weight | 150 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Up to Date | UTD |
4.88 out of 5
Plastic Flip-Top Feeders | For Brooder Birds
Rated 0 out of 5
₦2,700.00
| Weight | 700 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | in less than 1 week |
| Up to Date | UTD |
| Colour | Green, Red, Yellow |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
4.88 out of 5
Indian Type Bell Drinker (For Poultry | Automatic)
Rated 0 out of 5
₦20,500.00
| Weight | 500 g |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
| Country of Origin | India |
| Class | Poultry equipment |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
4.88 out of 5
Ground Feeding Tray For Chicks
Rated 0 out of 5
| Weight | 400 g |
|---|---|
| Item Condition | New |
| Payment Term | Full Payment |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Brown Salt Licks (Salt Blocks | 5kg)
Rated 4.00 out of 5
₦24,000.00
| Weight | 10000 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | safe to use |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
4.67 out of 5
Fisbroil Broiler Booster Super Tonic (500mL | 1L | 2L | 4L)
Rated 0 out of 5
₦2,600.00 – ₦10,500.00Price range: ₦2,600.00 through ₦10,500.00
| Weight | 1500 g |
|---|---|
| Class | Immune booster |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.88 out of 5
five-TETRAVIT EGGS | Egg Booster Multivitamin | 100g | PROMO
Rated 0 out of 5
₦4,250.00
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Item Condition | Nutritionally adequate |
| Payment Term | Full Payment |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
4.88 out of 5
MultiZyme-Digestion Enhancer For Livestock (200g)
Rated 4.75 out of 5
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Species | Indicated for Poultry, Pigs and Fishes. |
| Presentation | 200g |
| Country of Origin | Hamburg, Germany |
| Up to Date | UTD |
4.96 out of 5
Efia Hot Pepper Seeds (East West Seed Brand) | 5g
Rated 0 out of 5
₦8,500.00
| Weight | 5 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Country of Origin | Thailand |
| Up to Date | UTD |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
| Packaging | 5g Sachets |
4.88 out of 5
Load more products
Loading...










