Search products
Sort by
Office Pickup
Sawke/Wosan Povidone Iodine (100ml | 200ml | 2L)
Rated 0 out of 5
₦3,000.00 – ₦38,000.00Price range: ₦3,000.00 through ₦38,000.00
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, Safe |
| Up to Date | UTD |
| size | 100ml, 200ml, 2L |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
Kitchen Digital Weight Scale | For Accuracy
Rated 0 out of 5
₦7,500.00
| Weight | 750 g |
|---|---|
| Class | electronic scale |
| Colour | Black |
| Digital LED display | big LCD with backlight |
| Battery | AA batteries |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Item Type | digital hanging scale |
| Suitable For | Grading, Weighing |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
4.88 out of 5
Plastic Flip-Top Feeders | For Brooder Birds
Rated 0 out of 5
₦2,700.00
| Weight | 700 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | in less than 1 week |
| Up to Date | UTD |
| Colour | Green, Red, Yellow |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
4.88 out of 5
Automatic Injector/Vaccinator | 2ml | 5ml
Rated 0 out of 5
| Weight | 2000 g |
|---|---|
| Class | Poultry equipment |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
4.88 out of 5
Indian Type Bell Drinker (For Poultry | Automatic)
Rated 0 out of 5
₦20,500.00
| Weight | 500 g |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
| Country of Origin | India |
| Class | Poultry equipment |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
4.88 out of 5
Poultry Feeders | Different Sizes
Rated 0 out of 5
₦2,105.00 – ₦8,500.00Price range: ₦2,105.00 through ₦8,500.00
| Weight | 3000 g |
|---|---|
| Item Condition | New |
| Payment Term | Full Payment |
| Class | Poultry equipment |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Up to Date | UTD |
| Size | 1.5kg, 10kg, 5 kg, 6kg, 8kg, 9kg |
| Colour | Black and red, White and red |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.6 out of 5
Hybrid F1 Cobra 26 | Tomato Seeds| 5g | 50g
Rated 0 out of 5
₦22,000.00 – ₦135,000.00Price range: ₦22,000.00 through ₦135,000.00
| Weight | 50 g |
|---|---|
| Up to Date | UTD |
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
| Size | 50g, 5g |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.88 out of 5
TYLO-DOX EXTRA WSP – 100g Sachet (Broad Spectrum Antibiotic)
Rated 0 out of 5
₦11,500.00
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
0 out of 5
Livestock Tag Applicator.
Rated 0 out of 5
₦18,500.00 – ₦23,000.00Price range: ₦18,500.00 through ₦23,000.00
| Weight | 1500 g |
|---|---|
| Item Condition | New |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Size | Giant, Medium |
| Up to Date | UTD |
Ordered:0
Items available:956
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.88 out of 5
HTC Digital Thermometer and Hygrometer (HTC 2)
Rated 5.00 out of 5
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Class | Equipment |
| Country of Origin | China |
| Digital LED display | Available with user friendly control panel |
| Battery | AA batteries |
| Estimated delivery (working days) | 3 to 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Payment Term | Full Payment |
| Model | HTC-1 |
| Up to Date | UTD |
4.88 out of 5
Brown Salt Licks (Salt Blocks | 5kg)
Rated 4.00 out of 5
₦24,000.00
| Weight | 10000 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | safe to use |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
4.67 out of 5
India Poultry Gas Brooders – 1000 & 4000 Chicks Capacity
Rated 0 out of 5
₦105,000.00 – ₦300,000.00Price range: ₦105,000.00 through ₦300,000.00
| Weight | 3000 g |
|---|---|
| Item Condition | Durable and sturdy, New |
| Payment Term | Full Payment |
| Estimated delivery (working days) | in less than 1 week |
| Capacity | 1000 birds, 4000 birds |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4 out of 5
Load more products
Loading...










