Rotating Irrigation Spray Gun | 360-degree
₦500,000.00| Weight | 8000 g |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 18 × 20 cm |
| Water Inlet Diameter | 50mm |
| Working pressure | 3-8 bar |
| Nozzle | 18-26mm |
| Sprinkler Radius | 29-62 meters |
| Spray Angle | 24°/44° |
| Up to Date | UTD |
| Weight | 8000 g |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 18 × 20 cm |
| Water Inlet Diameter | 50mm |
| Working pressure | 3-8 bar |
| Nozzle | 18-26mm |
| Sprinkler Radius | 29-62 meters |
| Spray Angle | 24°/44° |
| Up to Date | UTD |
No account yet?
Create an Account