Showing all 3 resultsSorted by price: low to high
Saddled Nipple Drinker (Chakra)
Rated 0 out of 5
₦490.00
4 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Suitable For | Poultry drinking lines |
| Class | Poultry equipment |
| Features | Comes in pairs: Nipple and saddle |
| Payment Term | Full Payment |
| Model | Chakra |
| Up to Date | UTD |
Nipple with Cup Drinker (Yellow/Red)
Rated 0 out of 5
₦560.00 – ₦55,500.00Price range: ₦560.00 through ₦55,500.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.88 out of 5
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Type | Nipple drinker (Pieces), Nipple drinkers (carton of 100 pcs). |
| Item Condition | New |
| Payment Term | Full Payment |
| Estimated delivery (working days) | 3 to 7 days |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Poultry Drinker | High-Quality Plastic – Different Sizes
Rated 5.00 out of 5
₦2,935.00 – ₦10,000.00Price range: ₦2,935.00 through ₦10,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.6 out of 5
| Weight | 3000 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
| Payment Term | Full Payment |
| Class | Poultry equipment |
| Up to Date | UTD |
| Size | 1.5l, 10l, 11l with stand, 3l, 3l with stand, 4L, 6l, 8l, 8l with stand, 9l |










