Showing all 6 resultsSorted by price: low to high
Saddled Nipple Drinker (Chakra)
Rated 0 out of 5
₦490.00
4 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Suitable For | Poultry drinking lines |
| Class | Poultry equipment |
| Features | Comes in pairs: Nipple and saddle |
| Payment Term | Full Payment |
| Model | Chakra |
| Up to Date | UTD |
Nipple with Cup Drinker (Yellow/Red)
Rated 0 out of 5
₦560.00 – ₦55,500.00Price range: ₦560.00 through ₦55,500.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.88 out of 5
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Type | Nipple drinker (Pieces), Nipple drinkers (carton of 100 pcs). |
| Item Condition | New |
| Payment Term | Full Payment |
| Estimated delivery (working days) | 3 to 7 days |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Red Cup Bucket Drinker
Rated 0 out of 5
₦700.00
4.6 out of 5
| Weight | 4000 g |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 6 × 5 cm |
| Estimated delivery (working days) | in 1 to 3 Days |
Indian Type Bell Drinker (For Poultry | Automatic)
Rated 0 out of 5
₦20,500.00
4.88 out of 5
| Weight | 500 g |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
| Country of Origin | India |
| Class | Poultry equipment |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Clip Nipple – (Pack of 100 Pieces)
Rated 0 out of 5
4.88 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Item Condition | New |
| Payment Term | Full Payment |
| Recommended PVC Pipe Size | 3/4 inch pipe |
| Estimated delivery (working days) | in 1 to 3 Days |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Automatic Chicken Cup Drinkers (Screw Type)
Rated 0 out of 5
₦37,000.00 – ₦75,000.00Price range: ₦37,000.00 through ₦75,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4 out of 5










