Quality Point-of-Lay Hens (ISA Brown)
| Weight | 100000000 g |
|---|---|
| Country of Origin | Nigeria |
| Payment Term | Full Payment |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
| Age | 10 weeks, 12 Weeks, 14 Weeks |
Poultry Drug Combo – Mini
₦60,000.00| Weight | 2500 g |
|---|---|
| Class | Antibiotics and Multivitamin |
| Item Condition | New, Safe |
| Payment Term | Full Payment |
| Weight | 2500g |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
DOC Drug Combo – Maxi
₦170,000.00| Weight | 4500 g |
|---|---|
| Item Condition | New, Safe |
| Payment Term | Full Payment |
| Suitable For | Poultry production |
| Weight | 4500g |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Quality Point-of-Lay Hens (ISA Brown)
Price range: ₦8,200.00 through ₦8,900.00| Weight | 100000000 g |
|---|---|
| Country of Origin | Nigeria |
| Payment Term | Full Payment |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
| Age | 10 weeks, 12 Weeks, 14 Weeks |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page










