Growers Premix | Vit + Min | 2.5kg
Price range: ₦8,500.00 through ₦63,800.00| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Capacity | 2500g |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Size | 2.5kg, 25kg |
| Item Type | growers premix |
| Suitable For | Growers |
| Weight | 25kg |
| Up to Date | UTD |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
TopFeeds Grower Mash – 25kg
₦19,990.00| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Item Type | Grower feed |
| Class | Grower Crumbles, Grower Mash |
| Suitable For | Growing birds |
| Packaging | 25kg bags |
| Up to Date | UTD |
Chikun Grower Pellet (For Broilers | 25kg Bags)
₦21,543.50| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Grower feeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh, Moisture free |
| Packaging | 25kg bag |
| Suitable For | Growing birds (growers) |
| Up to Date | UTD |










