Rotating Irrigation Spray Gun | 360-degree
₦500,000.00| Weight | 8000 g |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 18 × 20 cm |
| Water Inlet Diameter | 50mm |
| Working pressure | 3-8 bar |
| Nozzle | 18-26mm |
| Sprinkler Radius | 29-62 meters |
| Spray Angle | 24°/44° |
| Up to Date | UTD |
Irrigation Rain Gun (Py 40 | Py 50)
Price range: ₦115,000.00 through ₦130,000.00| Weight | 3000 g |
|---|---|
| Class | Agricultural equipment |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Spray Diameter | Py 40, Py 50 |
| Up to Date | UTD |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page










