Showing all 4 resultsSorted by latest
Diesel Pelletizing Machine (200 kg/hr.)
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Class | Pelletizing machine |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Features | Durable heavy duty steel structure |
| Item Condition | New |
| Warranty | 12 months |
Ring Die for Feed Pelleting Machine (2mm | 3mm | 4mm | 9mm)
Rated 0 out of 5
₦16,000.00
4.6 out of 5
| Weight | 5000 g |
|---|---|
| Class | Pelletizing machine |
| Suitable For | Producing animal feed pellets |
| Item Condition | Durable and sturdy, Imported |
| Item Type | 3mm, 6mm, 8mm |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Size | 2mm, 3mm, 4mm, 9mm |
Pelletizing Machine
Rated 0 out of 5
₦1,250,000.00 – ₦4,570,000.00Price range: ₦1,250,000.00 through ₦4,570,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 100000 g |
|---|---|
| Class | Agricultural equipment |
| Item Condition | Durable and sturdy, New |
| Up to Date | UTD |
| Capacity | 150-200kg/h, 200-300kg/h, 400-500kg/h, 800-1000kg/h |










