Showing all 4 resultsSorted by price: high to low
Electric Fogger With A Hanger (Sprinkler System) – Without Pump
Rated 0 out of 5
4 out of 5
| Weight | 4000 g |
|---|---|
| Item Type | electric fogger |
| Suitable For | Evaporative cooling of poultry pen houses |
| Features | Evaportative cooling, High quality plastic material, Mist spray |
| Estimated delivery (working days) | 3 to 7 days |
| Capacity | High Capacity Electric Fogger |
| Colour | Black, Blue, Red, Silver, White |
| Item Condition | New |
| Up to Date | UTD |
Pen Fogger | High Pressure | For Poultry| Pack of 50 Pcs
Rated 0 out of 5
₦150,000.00 – ₦237,500.00Price range: ₦150,000.00 through ₦237,500.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4 out of 5
| Weight | 2000 g |
|---|---|
| Suitable For | Evaporative cooling of poultry pen houses |
| Features | Evaportative cooling, High quality plastic material, Mist spray |
| Estimated delivery (working days) | 3 to 7 days |
| Capacity | Four-way fogger, One way fogger |
| Up to Date | UTD |
Chicken Cage Water Pressure Regulator (With Indicator)
Rated 0 out of 5
₦50,000.00
4 out of 5
| Weight | 2000 g |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 24 cm |
| Item Type | Water Pressure Regulstor |
| Suitable For | Battery Cage, Drinking water lines, Poultry |
| Features | Automatic control and adjustable, Automatic washing, Fast water supply, Large flow of automatic water supply |
| Estimated delivery (working days) | 3 to 7 days |
| Country of Origin | China |
| Up to Date | UTD |
Four-Way Fogger (High Pressure Poultry Sprinkler System | Pieces)
Rated 0 out of 5
₦2,300.00
4 out of 5
| Weight | 5000 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | 3 to 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |










