Efia F1 Hot Pepper Seeds (1000 Seeds)
₦35,000.00| Weight | 10 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Packaging | Sachets |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Country of Origin | Thailand |
Efia Hot Pepper Seeds (East West Seed Brand) | 5g
₦8,500.00| Weight | 5 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Country of Origin | Thailand |
| Up to Date | UTD |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
| Packaging | 5g Sachets |
Demon F1 Red Chilli Pepper Seeds (East West Seed Brand | 5g)
₦25,000.00| Weight | 5 g |
|---|---|
| Packaging | 5g Sachets |
| Item Type | hybrid seeds |
| Species | red pepper |
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Piquante Red F1 Hot Pepper Seeds | 500 Seeds
₦30,000.00| Weight | 50000000000 g |
|---|---|
| Packaging | 5g |
| Species | Red Pepper |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
| Up to Date | UTD |










