Ultima Finisher Pellet for Broilers (Olam) 25kg Bag
₦26,521.00| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Broiler feed (finisher) |
| Suitable For | 5 weeks to sale |
| Packaging | 25kg bags |
| Up to Date | UTD |
Wheat Offal | Wheat Bran- 50kg
Price range: ₦425,500.00 through ₦2,127,500.00| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Up to Date | UTD |
| Size | 2.5 tonnes (50 bags), 5 tonnes (100 bags), One tonne (20 bags) |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Ultima Super Starter Pellet for Broilers – 25kg Bag
₦26,906.00| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Poultry super starter feed |
| Suitable For | Poultry chicks |
| Packaging | 25kg bags |
| Up to Date | UTD |
Ultima Starter Pellet for Broilers (Olam) 25kg Bag
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Broiler starter mash |
| Suitable For | 3-4 weeks, Poultry chicks |
| Packaging | 25kg bags |
| Up to Date | UTD |
Chick Mash (Hybrid Brand) – 25kg Bag
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Chick Mash |
| Suitable For | Poultry chicks |
| Packaging | 25kg bags |
| Up to Date | UTD |










