“Sweet Pepper Nirmada F1 (Yellow Pepper)” has been added to your cart. View cart
Showing all 6 resultsSorted by popularity
Mekong F1 Sweet Pepper Seeds (5g)
Rated 0 out of 5
₦24,000.00
5 out of 5
| Weight | 5 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Colour | Green |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Up to Date | UTD |
Sweet Pepper Nirmada F1 (Yellow Pepper)
Rated 0 out of 5
₦25,000.00
4.88 out of 5
| Weight | 10 g |
|---|---|
| Class | vegetables |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh, Moisture free |
| Size | 10g |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
F1 Goliath Seeds (Technisem Brand | Green Pepper 5g| 50grams)
Rated 0 out of 5
5 out of 5
| Weight | 50 g |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
| Class | Seeds |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| size | 50g |
California Wonder (Sweet Pepper Seed)
Rated 0 out of 5
₦23,999.00 – ₦37,000.00Price range: ₦23,999.00 through ₦37,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.36 out of 5
| Weight | 500 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Packaging | 100g sachets, 500g sachets |
| Item Condition | Safe, enclosed, fresh |
Sweet Pepper Yolo Wonder | 25g
Rated 0 out of 5
₦8,000.00
5 out of 5
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
| Packaging | 100g can |










