Sweet Sangria F1 Watermelon | 10g
| Weight | 10 g |
|---|---|
| Class | Seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Watermelon Kaolack 100g | Treated Seed
₦15,000.00| Weight | 500 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Packaging | 500g tin |
| Item Condition | Safe, enclosed, fresh |
| Features | Sowing: 350-400g per hectare, fruit weight is 5 to 6kg |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |










