Showing 1–12 of 1187 resultsSorted by price: high to low
Search products
Price filter
Sort by
Filter by Age
Filter by Brand
Filter by Power
Shop
“Poultry Processing Line” has been added to your cart. View cart
Duecinox Yogurt Maker – Stainless Steel Electric Yogurt Production System
Rated 0 out of 5
₦114,950,000.00
0 out of 5
Blast Freezers (700 kg | 1000 kg | 1500 kg)
Rated 0 out of 5
₦11,155,000.00 – ₦27,715,000.00Price range: ₦11,155,000.00 through ₦27,715,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Weight | N/A |
|---|---|
| Dimensions | N/A |
| Item Type | |
| Capacity | 1000kg |
| Item Condition | Durable and sturdy |
| Suitable For | |
| Power Rating | 15 hp, 40kVA, 20 hp, 50kVA, 30 hp, 80kVA |
Egg Hatcher – Various Capacities
Rated 0 out of 5
₦930,000.00 – ₦17,250,000.00Price range: ₦930,000.00 through ₦17,250,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Combined Rice Processing Machine (Processing Line | 15 Ton Capacity Per Day)
Rated 0 out of 5
₦16,330,000.00
4.88 out of 5
| Weight | 200000 g |
|---|---|
| Item Type | rice milling machine |
| Class | Agricultural equipment |
| Suitable For | Rice milling |
| Estimated delivery (working days) | Within 10 to 14 days |
Oil Press Machine – (50kg/hr – 60kg/hr | 600kg/hr – 700kg/hr)
Rated 0 out of 5
₦7,694,000.00 – ₦12,950,000.00Price range: ₦7,694,000.00 through ₦12,950,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Hammer Mill
Rated 0 out of 5
0 out of 5
Garri Processing Plant (Combo) – Locally Assembled | Free Shipping
Rated 4.00 out of 5
0 out of 5
| Weight | 1000000 g |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
| Estimated delivery (working days) | 1 month |
| Item Condition | 100% Brand new |
| Up to Date | UTD |
Poultry Processing Line
Rated 0 out of 5
₦6,490,000.00
4.88 out of 5
| Weight | 196000 g |
|---|---|
| Class | Poultry equipment |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Item Condition | Durable and sturdy |
| Up to Date | UTD |
TVS King Kargo Tricycle | Made in India
Rated 0 out of 5
₦5,424,500.00 – ₦5,699,500.00Price range: ₦5,424,500.00 through ₦5,699,500.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Load more products
Loading...










