Showing 181–192 of 1185 resultsSorted by latest
Search products
Price filter
Sort by
Filter by Age
Filter by Brand
Filter by Power
Shop
Front Rotary Tiller – 4-Stroke Petrol Engine (40cm) | Durable Soil Cultivator | 6.5hp
Rated 0 out of 5
₦660,000.00
Adaceryl: Antibiotic & Vitamin Supplement for Poultry – Prevent Fowl Cholera, CRD & Coryza
Rated 0 out of 5
₦3,050.00
Ovulin (Fish Ovulating Agent/Hormone | 10mL Vial)
Rated 0 out of 5
₦26,500.00
| Weight | 50 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Up to Date | UTD |
Layer Production Protein Concentrate | Hendrix
Rated 0 out of 5
₦90,562.50
| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | Feed Concentrate, Layer Concentrate |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Purely organic, Maggot and Sand-Free, Nutritional content intact |
| Size | 50kg |
| Item Type | Feed concentrates |
| Packaging | 25kg bags |
| Suitable For | Formulation of layer feed |
Hendrix Breeder Concentrate (5% | 50kg)
Rated 0 out of 5
₦101,062.50
| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Concentrate Type | Broiler Concentrate Finisher |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Purely organic, Maggot and Sand-Free, Nutritional content intact |
| Size | 50kg |
Hendrix Broiler Concentrate Starter (For Broilers | 50kg)
Rated 0 out of 5
₦106,312.50
| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Concentrate Type | Broiler Concentrate Starter |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Purely organic, Maggot and Sand-Free, Nutritional content intact |
| Size | 50kg |
| Item Type | Feed concentrates |
| Packaging | 50kg bag |
| Suitable For | Inclusion in broiler feed (formulation) |
Load more products
Loading...










