Showing 289–300 of 1187 resultsSorted by latest
Search products
Price filter
Sort by
Filter by Age
Filter by Brand
Filter by Power
Shop
FisFlush – Advanced Liver Detox and Performance Enhancer for Poultry and Livestock
Rated 0 out of 5
₦3,500.00 – ₦10,990.00Price range: ₦3,500.00 through ₦10,990.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Five-Ivertin.100 Oral (“Ivermectin Oral Parasite Control”.)
Rated 0 out of 5
₦4,500.00 – ₦26,500.00Price range: ₦4,500.00 through ₦26,500.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Locally Made Poultry Feeders – Different Sizes
Rated 0 out of 5
₦1,400.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Chain Link Mesh (Galvanized Material)
Rated 0 out of 5
4.67 out of 5
| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | Agricultural equipment |
| Country of Origin | India |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
Neimycin-Neo|Antibiotics|50g
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 50 g |
|---|---|
| Class | Antibiotics |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Features | Broad spectrum antibiotics |
| Item Condition | New |
| Item Type | Antibiotic and multivitamin medication |
| Packaging | 50g sachet |
Maluminth II|Tablet
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Class | Anthelminthics |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Features | High Nutritional quality |
| Item Condition | New |
| Item Type | Anthelminthics |
Enrozaet-17
Rated 0 out of 5
₦4,300.00 – ₦40,500.00Price range: ₦4,300.00 through ₦40,500.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
Amprozaet
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Class | Antibiotics |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Features | Broad spectrum antibiotics |
| Payment Term | Full Payment |
| Suitable For | Control of coccidiosis in poultry |
Cipro-Zaet
Rated 0 out of 5
| Class | Antibiotics |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Suitable For | Poultry, other uses |
| Features | Broad spectrum antibiotics |
Load more products
Loading...










