Showing 289–300 of 1188 resultsSorted by popularity
Search products
Price filter
Sort by
Filter by Age
Filter by Brand
Filter by Power
Shop
Polidine Disinfectant (Iodophor | Antimicrobial | Fungicide | 1 Liter | 4 Liter)
Rated 0 out of 5
₦16,950.00 – ₦65,900.00Price range: ₦16,950.00 through ₦65,900.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.96 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Country of Origin | Nigeria |
| Size | 1 litre, 4 Litres |
| Suitable For | Sanitation and disinfection |
Alfalfa seeds | 1kg
Rated 0 out of 5
₦110,000.00
0 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Class | Seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Features | Comes in different diameters and lengths |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Up to Date | UTD |
Electric Hand Debeaker (220V/150W)
Rated 0 out of 5
4.88 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Country of Origin | China |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Payment Term | Full Payment |
| Class | Poultry equipment |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Ascorbic Acid (Vitamin C) For Livestock -1kg
Rated 0 out of 5
₦5,200.00
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Country of Origin | Embrex BV, Holland |
| Species | Aquatic, swine and poultry |
| Up to Date | UTD |
Ascorbic Acid (Vitamin C) For Livestock -1kg
Rated 0 out of 5
₦5,200.00
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Country of Origin | Embrex BV, Holland |
| Species | Aquatic, swine and poultry |
| Up to Date | UTD |
Prema | Red Onion | 100g
Rated 0 out of 5
₦30,000.00
4.88 out of 5
| Weight | 500 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Plastic Mulch Film (Reflective Films | Black)
Rated 0 out of 5
₦168,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
5 out of 5
| Weight | 30000 g |
|---|---|
| Size | 500m x 1.2m, 600m x 1.2m |
| Payment Term | Full Payment |
| Weight | 30000g |
| Item Condition | Imported-Durable and sturdy |
| Up to Date | UTD |
Bella Rabbit Feed (Weaners and Breeders) 25kg
Rated 0 out of 5
₦8,500.00
4.88 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Rabbit Feed |
| Suitable For | Rabbits (Breeders and weaners) |
| Presentation | Breeder Pellets (25kg), Weaner Pellets (25kg) |
| Packaging | 25kg bags |
| Country of Origin | Nigeria |
Ascorbic Acid (Vitamin C) For Livestock -1kg
Rated 0 out of 5
₦5,200.00
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Species | Aquatic, swine and poultry |
| Country of Origin | Embrex BV, Holland |
| Up to Date | UTD |
Irrigation Spray Tube (1 inch Diameter | 100m Length)
Rated 0 out of 5
₦55,000.00
5 out of 5
| Weight | 7000 g |
|---|---|
| Item Condition | New, portable and safe |
| Features | Comes in different diameters and lengths |
| Up to Date | UTD |
Diammonium Phosphate Fertilizer (DAP) | 18-46-0 | (50KG) | Local
Rated 0 out of 5
₦38,000.00
5 out of 5
| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Country of Origin | China |
| Size | 50kg |
| Up to Date | UTD |
ARI Egg Crates (Paper Type)
Rated 0 out of 5
| Weight | 400 g |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 33 × 40 cm |
| Capacity | 32 eggs |
| Class | Poultry equipment |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Features | High-density papers |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Suitable For | Transporting eggs safely |
| Up to Date | UTD |
Load more products
Loading...










