Showing 373–384 of 1187 resultsSorted by latest
Search products
Price filter
Sort by
Filter by Age
Filter by Brand
Filter by Power
Shop
Agrovert NPK 20:20:20 | Foliar Fertilizer
Rated 0 out of 5
₦10,000.00
5 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Class | Agricultural fertilizer |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
Lucky White RD46 Radish Seeds |100g
Rated 0 out of 5
₦4,000.00 – ₦14,000.00Price range: ₦4,000.00 through ₦14,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
African Giant F1 Hybrid Cucumber Seed (CU999) | 10g | 50g
Rated 0 out of 5
₦12,000.00 – ₦35,000.00Price range: ₦12,000.00 through ₦35,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
5 out of 5
Bag Closing Machine (Electric-Powered)
Rated 0 out of 5
₦138,000.00 – ₦185,500.00Price range: ₦138,000.00 through ₦185,500.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Weight | 15000 g |
|---|---|
| Up to Date | UTD |
| Item Type | Non-Rechargeable, Rechargeable |
Kaveri F1 Sweet Bell Pepper | Red | 500 Seeds
Rated 0 out of 5
₦22,000.00
4.88 out of 5
| Weight | 50000000000 g |
|---|---|
| Weight | 5g |
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Up to Date | UTD |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Onion Texas Grano | White Onions | Falcon Seeds | ETG
Rated 0 out of 5
| Weight | N/A |
|---|---|
| Size | 10g, 50g |
| Colour | White |
| Packaging | 10g Sachets |
| Payment Term | Full Payment |
A-Z of Poultry Farming in Nigeria (e-Book)
Rated 0 out of 5
₦2,500.00
4.88 out of 5
| Payment Term | Full Payment |
|---|---|
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Automatic Incubators: Everything You Need to Know to Get Started (e-Book)
Rated 0 out of 5
4.88 out of 5
| Payment Term | Full Payment |
|---|---|
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Formulating Feeds: The Roles of 11 Essential Feed Ingredients (e-Book)
Rated 0 out of 5
₦2,500.00
4.88 out of 5
| Payment Term | Full Payment |
|---|---|
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Livestock Ear Tag (For Cattle, Pigs, Rabbit and Goats) – Identification Tool – LRS Brand
Rated 0 out of 5
₦10,000.00 – ₦26,500.00Price range: ₦10,000.00 through ₦26,500.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.88 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Class | Livestock equipment |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Load more products
Loading...










