Showing 397–408 of 1187 resultsSorted by price: low to high
Search products
Price filter
Sort by
Filter by Age
Filter by Brand
Filter by Power
Shop
Supergene seedling (Malaysian Dwarf Oilpalm)
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 3000 g |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Type | Seedling |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Features | Comes in different diameters and lengths |
| Up to Date | UTD |
Pox Cure | For Poultry | Vanguard (100g)
Rated 0 out of 5
₦2,050.00
4.67 out of 5
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Item Type | Anti-pox medication |
| Suitable For | Poultry species: Inclusion in drinking water |
| Minimum Order | 5 sachets |
| Payment Term | Full Payment |
| Country of Origin | Nigeria |
| Up to Date | UTD |
Maxi Growth (Animal Feed Supplement | 150g)
Rated 0 out of 5
₦2,050.00
4.88 out of 5
| Weight | 150 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Up to Date | UTD |
Poultry Feeders | Different Sizes
Rated 0 out of 5
₦2,105.00 – ₦8,500.00Price range: ₦2,105.00 through ₦8,500.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.6 out of 5
| Weight | 3000 g |
|---|---|
| Item Condition | New |
| Payment Term | Full Payment |
| Class | Poultry equipment |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Up to Date | UTD |
| Size | 1.5kg, 10kg, 5 kg, 6kg, 8kg, 9kg |
| Colour | Black and red, White and red |
Load more products
Loading...










