Showing 421–432 of 1187 resultsSorted by latest
Search products
Price filter
Sort by
Filter by Age
Filter by Brand
Filter by Power
Shop
MultiZyme-Digestion Enhancer For Livestock (10kg)
Rated 0 out of 5
₦140,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.96 out of 5
| Weight | 10000 g |
|---|---|
| Species | Indicated for Poultry, Pigs and Fishes. |
| Presentation | 10kg |
| Country of Origin | Hamburg, Germany |
| Up to Date | UTD |
| Size | 10kg, 25kg |
Juvenile Snails (Archachatina marginata | African Giant Snail | 1 Month Old)
Rated 0 out of 5
4.88 out of 5
| Weight | 110 g |
|---|---|
| Item Type | African Breeder Snails |
| Class | Land Snails |
| Country of Origin | Nigeria |
| Size | Jumbo, Regular |
| Up to Date | UTD |
MS Dry Clear | 25 kg |10 kg | 1kg (Drying Powder)
Rated 0 out of 5
₦2,900.00 – ₦41,750.00Price range: ₦2,900.00 through ₦41,750.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.88 out of 5
| Weight | 10000 g |
|---|---|
| Country of Origin | Canada |
| Estimated delivery (working days) | 3 to 7 days |
| Item Condition | New |
| Up to Date | UTD |
| Size | 10kg, 1kg, 25kg |
Hydrocare (1L | 5L | 10L)
Rated 0 out of 5
₦17,000.00 – ₦56,000.00Price range: ₦17,000.00 through ₦56,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Class | Multivitamins |
| Item Condition | healthy and safe |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
| size | 1L, 5L, 10L |
Single Super Phosphate
Rated 0 out of 5
₦25,000.00
5 out of 5
| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Class | Agricultural fertilizer |
| Item Condition | safe to use |
| Up to Date | UTD |
India Manual Debeaking Machine
Rated 0 out of 5
₦165,200.00
4 out of 5
| Weight | 10000 g |
|---|---|
| Class | Poultry equipment |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
| Country of Origin | India |
| Weight | 10 kg |
Large Garri Sifter – Locally Assembled
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Item Condition | New |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | in 3 – 4 weeks |
| Item Type | Large Garri Sifter |
| Up to Date | UTD |
Cassava Cuttings (35 Stems/Bundle)
Rated 0 out of 5
₦1,500.00 – ₦2,000.00Price range: ₦1,500.00 through ₦2,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 3000 g |
|---|---|
| Packaging | 35 Stems per bundle |
| Variety | TME 419, TMS 1958 (Game changer) |
| Suitable For | Cassava plantation |
| Payment Term | Full Payment |
| Presentation | In bundles |
| Up to Date | UTD |
Imported Battery Cage with PVC feeder – Various Birds Capacity- (Free Installation above 10unit)
Rated 0 out of 5
₦245,000.00 – ₦425,000.00Price range: ₦245,000.00 through ₦425,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.56 out of 5
| Weight | 7000000000000 g |
|---|---|
| Tier | A whole unit contains 6 cages in 3 tiers (3 cages on each side) |
| Item Condition | New |
| Up to Date | UTD |
| Capacity | 120 birds, 128 birds, 160 birds, 96 birds |
Load more products
Loading...










