Showing 457–468 of 1185 resultsSorted by price: low to high
Search products
Price filter
Sort by
Filter by Age
Filter by Brand
Filter by Power
Shop
“Aluminium Phosphide 30 Fumigation Tablets” has been added to your cart. View cart
The Secrets of Starting and Growing A successful Poultry Farm (341 Pages) – 2020 Edition
Rated 5.00 out of 5
4.88 out of 5
Beginners Guide To Broiler Farming (184 Pages) – E-Book
Rated 5.00 out of 5
4.88 out of 5
Soya Beans Seeds for Planting (1kg Packs and 50kg bags)
Rated 0 out of 5
₦3,500.00 – ₦150,000.00Price range: ₦3,500.00 through ₦150,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 2000 g |
|---|---|
| Colour | Yellow |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Packaging | 1kg, 50kg bag |
| Up to Date | UTD |
| Class | Seeds |
| Item Condition | Fresh |
| Item Type | soya beans seeds |
Ordered:682
Items available:218
Hybrid Bitter Kola Seedlings
Rated 0 out of 5
₦3,500.00 – ₦45,000.00Price range: ₦3,500.00 through ₦45,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 100000000000000000000 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Item Type | Improved Variety, Improved-Grafted Variety, Local Variety |
| Features | Comes in different diameters and lengths |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
Dwarf Mango Seedling
Rated 0 out of 5
₦3,500.00
0 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Item Type | dwarf mango seedling |
| Class | Plant seedling |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Suitable For | Planting |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Up to Date | UTD |
Divertamin (Multivitamins | 100g)
Rated 0 out of 5
₦3,500.00
0 out of 5
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Class | Multivitamins |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | safe to use |
| Up to Date | UTD |
Hybrid Orange Seedling
Rated 0 out of 5
₦3,500.00
0 out of 5
| Weight | 1500 g |
|---|---|
| Class | Plant seedling |
| Payment Term | Full Payment |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Safe |
| Up to Date | UTD |
FisFlush – Advanced Liver Detox and Performance Enhancer for Poultry and Livestock
Rated 0 out of 5
₦3,500.00 – ₦10,990.00Price range: ₦3,500.00 through ₦10,990.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Calphosol Plus – Your Trusted Solution for Calcium and Phosphorus Deficiencies in Animals | 500ml | 1Ltr
Rated 0 out of 5
₦3,500.00 – ₦5,500.00Price range: ₦3,500.00 through ₦5,500.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Coccitom – Advanced Solution for Coccidiosis Control in Poultry and Rabbits
Rated 0 out of 5
₦3,550.00
Load more products
Loading...










