Showing 505–516 of 1187 resultsSorted by average rating
Search products
Price filter
Sort by
Filter by Age
Filter by Brand
Filter by Power
Shop
“Moisture Meter For Grains” has been added to your cart. View cart
Kaveri F1 Sweet Bell Pepper | Red | 500 Seeds
Rated 0 out of 5
₦22,000.00
4.88 out of 5
| Weight | 50000000000 g |
|---|---|
| Weight | 5g |
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Up to Date | UTD |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Onion Texas Grano | White Onions | Falcon Seeds | ETG
Rated 0 out of 5
| Weight | N/A |
|---|---|
| Size | 10g, 50g |
| Colour | White |
| Packaging | 10g Sachets |
| Payment Term | Full Payment |
A-Z of Poultry Farming in Nigeria (e-Book)
Rated 0 out of 5
₦2,500.00
4.88 out of 5
| Payment Term | Full Payment |
|---|---|
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Automatic Incubators: Everything You Need to Know to Get Started (e-Book)
Rated 0 out of 5
4.88 out of 5
| Payment Term | Full Payment |
|---|---|
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Formulating Feeds: The Roles of 11 Essential Feed Ingredients (e-Book)
Rated 0 out of 5
₦2,500.00
4.88 out of 5
| Payment Term | Full Payment |
|---|---|
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Livestock Ear Tag (For Cattle, Pigs, Rabbit and Goats) – Identification Tool – LRS Brand
Rated 0 out of 5
₦10,000.00 – ₦26,500.00Price range: ₦10,000.00 through ₦26,500.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.88 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Class | Livestock equipment |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Moisture Meter For Grains
Rated 0 out of 5
₦29,999.99
0 out of 5
| Weight | 3000 g |
|---|---|
| Country of Origin | China |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Imported, New |
Grifaton GreyBell Watermelon Seeds | Hybrid
Rated 0 out of 5
₦17,500.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
5 out of 5
| Weight | N/A |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Weight | 100g, 500g |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Packaging | Can |
| Up to Date | UTD |
Platinum 701 F1 (100 Seeds) + Force up (1L) + Saaf (250g) + Free Nursery Bags (1Bundle)
Rated 0 out of 5
₦48,000.00
5 out of 5
| Weight | 3000 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Up to Date | UTD |
Load more products
Loading...










