Showing 589–600 of 1189 resultsSorted by latest
Search products
Price filter
Sort by
Filter by Age
Filter by Brand
Filter by Power
Shop
Stevia Sweet Herb | 10 seeds
Rated 0 out of 5
₦5,000.00
5 out of 5
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Class | Hybrid seeds |
| Packaging | 10 seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Item Condition | New |
Italian Giant Parsley | Hybrid| 4g (1500 seeds)
Rated 0 out of 5
₦4,499.99
4.36 out of 5
| Weight | 4 g |
|---|---|
| Class | Hybrid seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Suitable For | Parsley production |
| Item Condition | New |
| Up to Date | UTD |
Emzeb 80 WP Fungicide | 1kg
Rated 0 out of 5
4.36 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Class | Agrochemicals |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Packaging | 1kg Sachet |
| Payment Term | Full Payment |
| Suitable For | Crop protection |
| Up to Date | UTD |
Poultry Drinker | High-Quality Plastic – Different Sizes
Rated 5.00 out of 5
₦2,935.00 – ₦10,000.00Price range: ₦2,935.00 through ₦10,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.6 out of 5
| Weight | 3000 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
| Payment Term | Full Payment |
| Class | Poultry equipment |
| Up to Date | UTD |
| Size | 1.5l, 10l, 11l with stand, 3l, 3l with stand, 4L, 6l, 8l, 8l with stand, 9l |
Galvanized Gas Oven
Rated 0 out of 5
₦287,500.00 – ₦2,070,000.00Price range: ₦287,500.00 through ₦2,070,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Weight | 110000 g |
|---|---|
| Item Condition | Durable and sturdy, New |
| Up to Date | UTD |
| Capacity | 1000, 100kg, 200kg, 500kg, 50kg |
Darina Cucumber seeds | 10g | Seminis brand
Rated 0 out of 5
₦15,000.00
5 out of 5
| Weight | 10 g |
|---|---|
| Class | cucumber |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Features | early maturity, incredibly sweet fruits, and high potential yield. |
| Suitable For | Cucumber cultivation |
| Packaging | 10g sachet |
| Up to Date | UTD |
Tecamin Flower Biostimulant | 1L
Rated 0 out of 5
₦16,000.00
5 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Packaging | 1 liter bottle |
| Payment Term | Full Payment |
| Suitable For | Crop Production |
| Class | Biostimulant |
| Up to Date | UTD |
Agriful Biostimulant Fertilizer | 1L
Rated 0 out of 5
₦13,199.99
5 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Class | Agricultural fertilizer |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
Tecamin Flower Fertilizer | Biostimulant | 1L
Rated 0 out of 5
4.36 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Packaging | 1 liter bottle |
| Payment Term | Full Payment |
| Suitable For | Crop Production |
| Class | Biostimulant |
Belt Expert | 100ML
Rated 0 out of 5
₦12,500.00
5 out of 5
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Class | Insecticide |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Packaging | 100ml bottles |
| Suitable For | Crop protection |
| Up to Date | UTD |
Grafted dwarf hybrid mango seedlings
Rated 0 out of 5
₦4,199.99
0 out of 5
| Weight | 100000000000 g |
|---|---|
| Class | Plant seedling |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Payment Term | Full Payment |
| Suitable For | Planting |
| Up to Date | UTD |
African Walnut Seedlings
Rated 0 out of 5
₦1,699.99
0 out of 5
| Weight | 10000000000 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Class | Plant seedling |
| Payment Term | Full Payment |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Suitable For | Planting |
| Up to Date | UTD |
Load more products
Loading...










