Showing 685–696 of 1187 resultsSorted by latest
Search products
Price filter
Sort by
Filter by Age
Filter by Brand
Filter by Power
Shop
Water Filter
Rated 0 out of 5
5 out of 5
| Weight | 400 g |
|---|---|
| Colour | Black |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
| Item Type | drip filter |
| Suitable For | filtering |
| Up to Date | UTD |
Clemson Spineless (Premier Seeds Brand | 20g | 100g)
Rated 0 out of 5
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Packaging | 100g can, 20g sachet |
| Item Condition | Safe, enclosed, fresh |
Roma VF Tomato Seeds (Premier Seeds|20g |100g)
Rated 0 out of 5
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Packaging | 100g can, 20g sachet |
| Item Condition | Safe, enclosed, fresh |
Tomato UC82B Seeds (Premier Seeds Brand | Sachet | Tin)
Rated 0 out of 5
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Packaging | 100g can, 20g sachet |
| Item Condition | Safe, enclosed, fresh |
California Wonder (Sweet Pepper Seed)
Rated 0 out of 5
₦23,999.00 – ₦37,000.00Price range: ₦23,999.00 through ₦37,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.36 out of 5
| Weight | 500 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Packaging | 100g sachets, 500g sachets |
| Item Condition | Safe, enclosed, fresh |
Efia F1 Hot Pepper Seeds (1000 Seeds)
Rated 0 out of 5
₦35,000.00
5 out of 5
| Weight | 10 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Packaging | Sachets |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Country of Origin | Thailand |
Amivit Solutions | Liquid | 1L | 5L
Rated 0 out of 5
₦20,500.00 – ₦77,025.00Price range: ₦20,500.00 through ₦77,025.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.96 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Country of Origin | Germany |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
| Item Type | Multivitamin |
| Packaging | 1L Keg, 5 Litres kegs |
| Suitable For | Poultry |
New Hope Broiler Super Starter Feed (Crumbled Feed | Professional Line | Commercial Line) – 25kg
Rated 0 out of 5
₦21,592.50 – ₦23,850.00Price range: ₦21,592.50 through ₦23,850.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Poultry feed |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Packaging | 25kg bags |
| Suitable For | Chick feed |
| Item Condition | Fresh |
| Feed Line | Professional (510), Commercial (510T) |
New Hope Broiler Finisher Feed (Pelleted Feed | Professional Line – 512 | Commercial Line – 512T) – 25kg
Rated 0 out of 5
₦21,015.00 – ₦23,535.00Price range: ₦21,015.00 through ₦23,535.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Feed Line | Professional (512), Commercial (512T) |
| Class | Finishers feed |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
New Hope Layer Concentrate (Brand 3124 | 25kg)
Rated 0 out of 5
₦19,119.75
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh |
| Suitable For | Formulation of layer feed |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
Beehive for Beekeeping
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 37000 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | safe to use |
| Item Type | Kenyan Top Bar Hive, Langstroth hive with foundation wax |
| Suitable For | For bees |
New Hope Super Starter Crumble (For Chicks | Brand 320 | 25kg Bag)
Rated 0 out of 5
₦20,059.50
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Poultry feed |
| Suitable For | Poultry chicks |
| Packaging | 25kg bags |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
Load more products
Loading...










