Showing 73–84 of 1185 resultsSorted by popularity
Search products
Price filter
Sort by
Filter by Age
Filter by Brand
Filter by Power
Shop
“Zartech Pullet | ISA Brown Pullets” has been added to your cart. View cart
Pre Lay Mash (Chikun Feed)
Rated 0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Layer mash |
| Suitable For | Layers (19-45 weeks) |
| Packaging | 25kg bags |
| Up to Date | UTD |
Broiler Starter Mash (Hybrid Brand) – 25kg Bag
Rated 0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Up to Date | UTD |
0 out of 5
Nursery Bags (100 Pcs per Bundle)
Rated 0 out of 5
₦1,000.00 – ₦1,500.00Price range: ₦1,000.00 through ₦1,500.00
| Weight | 500 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 13.2 cm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Indian Type Bell Drinker (For Poultry | Automatic)
Rated 0 out of 5
₦20,500.00
| Weight | 500 g |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
| Country of Origin | India |
| Class | Poultry equipment |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
4.88 out of 5
Giant Hybrid Cocoa Seedlings
Rated 0 out of 5
₦3,000.00
| Weight | 100000000000 g |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Item Type | Seedling |
| Features | Comes in different diameters and lengths |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Up to Date | UTD |
0 out of 5
4 Weeks Old Broilers (Live Birds | Arbor Acres Plus | Ross 308) 10 Chicks/Carton
Rated 5.00 out of 5
₦30,000.00 – ₦60,000.00Price range: ₦30,000.00 through ₦60,000.00
| Size | Half Carton, One Carton |
|---|
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.33 out of 5
Vigorlite (Multivitamin and Amino Acid Supplement)
Rated 0 out of 5
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Package | 100g Sachet, 100 Sachets (Carton) |
4 out of 5
New Hope (Grower Mash – 322 | Grower Pellets – 322T | 25kg Bag)
Rated 0 out of 5
₦15,786.00 – ₦16,626.00Price range: ₦15,786.00 through ₦16,626.00
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Poultry birds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh |
| Payment Term | Full Payment |
| Packaging | 25kg bag |
| Suitable For | Layer birds from 9 to 15 weeks |
| Feed Line | Grower Mash – 322, Grower Pellets – 322T |
| Up to Date | UTD |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
Load more products
Loading...










